ЗАГАЛЬНI НОВИНИ

The most innovative designers consciously reject the standard option box and cultivate an appetite for thinking wrong.

Боротьба за Аграрну партію – партію європейського типу триває

Сьогодні, 14 вересня 2018 року, відбулася конференція Кіровоградської обласної організації Аграрної партії України, на якій одноголосно висловлено недовіру голові Аграрної партії України Віталію Скоцику та Центральному апарату Аграрної партії України у зв’язку з ігноруванням рішення більшості членів Політради партії від 15 серпня 2018 року, через публічні заяви 27.08.2018 року та 03.09.2018 року, які повністю дискредитують партію, вищий орган партії – Політичну раду та членів партії.

Учасники конференції одностайно підтримали позицію голови Кіровоградської обласної партійної організації АПУ Таровика С.П. в його прагненні разом з більшістю керівників регіональних партійних організацій АПУ протистояти «вождізму», яким захворів Віталій Скоцик та у боротьбі за демократичні цінності.

Рішенням конференції , яку підтримали всі делегати, виключено з членів партії Шпака Валерія Васильовича за дії, які завдають шкоди авторитету та дискредитують Партію.

Кіровоградська обласна конференція КОПО АПУ розпустила керівні органи Фортечної і Подільської у місті Кропивницький партійні організації АПУ.

3 749 переглядів