ЗАГАЛЬНI НОВИНИ

The most innovative designers consciously reject the standard option box and cultivate an appetite for thinking wrong.

Виконком АПУ Кіровоградщини за участю Олега Корбана

15 травня у м. Кропивницькому під головуванням Сергія Таровика відбулося розширене засідання обласного виконавчого комітету Кіровоградської обласної партійної організації Аграрної партії України за участі заступника голови Аграрної партії України Олега Корбана.

У роботі засідання взяли участь члени виконкому, контрольно-ревізійної комісії, керівники районних/міських, первинних партійних організацій на Кіровоградщині.

Головною темою дискусії стало питання структурування та розбудови партійних осередків, стратегічні завдання партії.

8

Олег Корбан у вступному слові зосередив увагу присутніх на те, що наразі ми маємо небагато часу для завершення процесу будівництва партії і розуміємо, що за більшістю партій, які сьогодні знаходяться на політичній арені, стоїть олігархічний капітал — тому боротьба у наступних Президентських та парламентських виборах буде жорсткою і безкомпромісною.

Керівники партійних організацій активно долучились до обговорення цього надважливого питання та надали конструктивні пропозиції керівництву партії щодо прискорення та скорішого завершення процесу розбудови партії.

Результатом розмови стало розроблення тактичних заходів задля реалізації стратегічних завдань партії на найближчий період.

387 переглядів