ДЕПУТАТСЬКА ДIЯЛЬНIСТЬ

Hello world! Please change me in Site Preferences -> This Category/Section -> Lower Description Bar

ОБРАНІ ДЕПУТАТИ ВІД АГРАРНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ У

КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Станом на 30 квітня 2018 року

Список депутатів Бобринецької районної ради від Аграрної партії України

Прізвище, ім’я, по-батьковіДата народженняМісце роботи
Крутько Юрій
Миколайович
15.07.1965Генеральний директор ПП Агрофірма "Славутич"
Іванов Віктор Миколайович12.09.1975Приватний підприємець
Бобух Анатолій Григорович05.11.1957ТОВ "Ольві", директор
Литвиненко Іван Миколайович27.07.1958Приватний підприємець
Гадемська Олена Антонівна04.09.1965Голова Бобринецької районої ради
Рижков Олексій Миколайович16.08.1957Приватний підприємець
Єиельянов Олег Володимирович20.08.1974Приватний підприємець
Романюк Віктор Арсенович06.05.1961СФГ Романюка, голова

Список депутатів Бобринецької міської ради об’єднаної територіальної громади від Аграрної партії України

Прізвище, ім’я, по-батьковіДата народженняМісце роботи
Жовтенко Ольга Миколаївна
Голова міської організації
19.12.1984Агроном ПП АФ «Славутич»
Лавріненко Артем Володимирович31.07.1976Секретар міської ради
Гольша Іван Володимирович18.01.1958Тренер Бобринецького с/г технікуму
Горбанець Антоніна Станіславівна03.04.1986Працівник «Нової пошти»
Коротинський Володимир Васильович25.04.1967Пенсіонер
Прозорова Ольга Миколаївна19.04.1955Директор відділення страхової компанії «Оранта»
Зороляк Олександр Михайлович29.10.1977Кіровоград ЦГМ
Телих Наталія Володимирівна21.03.1964Керівник гуртка Бобринецького БДТ

Список депутатів Добровеличківської районної ради від Аграрної партії України

Прізвище, ім’я, по-батьковіДата народженняМісце роботи
Максименко Віктор Петрович24.02.1963АТ "СГ 'ТАС", директор
Куделя Михайло Миколайович23.05.1971СФГ "Євген", голова
Савранський Микола Миколайович04.11.1987СФГ "Савранського М. В.", головний агроном
Шинкарук Мирон Федорович03.02,1970Новолутківськийнавчально - виховний комплекс, вчитель

Список депутатів Долинської міської ради від Аграрної партії України

Прізвище, ім’я, по-батьковіДата народженняМісце роботи
Черкун Микола Іванович02.01,1965ТОВ "Долинський комбікормовий завод", директор
Парубенко Наталія Григорівна29.10.1966Фізична особа підприємець
Волоткевич Валентина Анатоліївна20.02.1960Долинська центральна районна лікарня, заступник головного лікаря з експертизи

Список депутатів Долинської районної ради від Аграрної партії України

Прізвище, ім’я, по-батьковіДата народженняМісце роботи
Данилюк Григорій БасильовичПенсіонер
Пащенко Микола МиколайовичСелянське ТОВ "Зоря", директор
Шевченко Олександр ГригоровичТОВ "Новолоауватське", директор
Костючок Володимир ПетровичПриватне сільськогосподарське підприємство "Степ", директор
Гайдук Ігор ОлексійовичПриватне сільськогосподарське підприємство "Гайдук", голова
Шведюк Володимир МиколайовичНовогригорівська Перша загальноосвітня школа, вчитель історії

Список депутатів Кіровоградської районної ради від Аграрної партії України

Прізвище, ім’я, по-батьковіДата народженняМісце роботи
Таровик Сергій Петрович29.03.1981ПП "Акцент Соя 2014", директор
Забара Анатолій Олексійович24.08.1966Директор СТОВ «Єність»
Сотніков Сергій Олександрович26.03.1975Тракторист, Знам'янська дистанція захисних лісонасаджень Одеської залізниці
Босенко Андрій Володимирович05.06.1970ТОВ "Престижбуд", виконроб

Список депутатів Олександрівської районної ради від Аграрної партії України

Прізвище, ім’я, по-батьковіДата народженняМісце роботи
Скрипник Валерій Віталійович09.05.1986Управління агропромислового роавитку Олександрівської районної державної адміністрації, начальник управління
Бакаляр Станіслав Володимирович05.11.1962Фермерське господарство "Станіслав", голова фермерського
господарства "Станіслав"
Перевезїй Сергій Миколайович31.01.1974Олександрівська районна рада, заступник голови

Список депутатів Ульяновської районної ради від Аграрної партії України

Прізвище, ім’я, по-батьковіДата народженняМісце роботи
Кримський Ігор Аркадійович01.06.1960Ульяновська районна рада, голова районної ради
Сулима Михайло Михайлович11.11.1958Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю "Зоря", директор
Паламарчук Олександр Анатолійович12.07.1965Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю "Родина", генеральний директор
Довгань Валерій Михайлович17.08.1965Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю Агрофірма "Нива", головний агроном
Ковбасюк Руслана Дмитрівна29.03.1972Управління Пенсійного Фонду України в Ульяновському районі, начальник
Золотарьова Надія Леонідівна18.05.1962Фермерське господарство "Кондор", директор
Вербецька Ліна Іванівна30.01.1974Ульяновська районна рада, заступник голови районної ради

Список депутатів Новоукраїнської міської ради об’єднаної територіальної громади від Аграрної партії України

Прізвище, ім’я, по-батьковіДата народженняМісце роботи
Талько Станіслав Валентинович15.05.1976Фізична особа підприємець "Талько С.В."

Список депутатів Маловисківської міської ради об’єднаної територіальної громади від Аграрної партії України

Прізвище, ім’я, по-батьковіДата народженняМісце роботи
Дорохтей Олексій Вікторович12.06.1980Одноосібник
Кирстя Олексій Леонідович11.06.1979СФГ «Кирстя», голова
Таран Руслан Петрович27.05.1979Служба автомобільних доріг, інженер

Список депутатів Соколівської сільської ради об’єднаної територіальної громади
Кіровоградського району

Прізвище, ім’я, по-батьковіДата народженняМісце роботи
Тарасенко Микола Миколайович16.12.1975ТОВ «РОС-АГРО». Виконавчий директор
Гавриш Володимир Миколайович20.05.1966СТОВ «Васинське». Директор
Мармаза Микола Іванович22.11.1955ОКНКК «Аграрник». Директор
Шкуренко Всеволод Володимирович18.03.1970СТОВ «Світоч». Заступник директора
Савчук Микола Миколайович03.06.1971ТОВ «Агротехнологія». Директор

Список депутатів Великоандрусівської сільської ради об’єднаної територіальної громади
Світловодського району

Прізвище, ім’я, по-батьковіДата народженняМісце роботи
Чернієнко Валентина Володимирівна31.08.1961В.Андрусівська сільська рада. Секретар
Семенов Віталій Володимирович23.08.1981ФГ «Семенов». Голова господарства

Список депутатів Ганнівської сільської ради об’єднаної територіальної громади
Новоукраїнського району

Прізвище, ім’я, по-батьковіДата народженняМісце роботи
Сідєльніков Олександр Станіславович26.09.1961ПП « Україна», головний інженер
Кравченко Олександр Леонідович16.02.1987ПП « Україна», механізатор
Мурса Григорій Іванович12.03.1964ПАФ ім. Ульянова, заправник – комірник
Ланецька Олена Миколаївна18.05.1983ПАФ ім. Ульянова, завідуюча свинотоварною фермою

Список депутатів Великосеверинівської сільської ради об’єднаної територіальної громади
Кіровоградського району

Прізвище, ім’я, по-батьковіДата народженняМісце роботи
Таровик Андрій Петрович07.01.1984ПП «Шанс», директор
Таровик Наталія Сергііївна09.07.1986Кіровоградська міська рада, керівник гуртка
Кравченко Михайло Васильович16.07.1971Лелеківська філія ДЕД ДПК Кіровоградського облавтодору, заступник начальника
Мелющенко Наталія Олександріівна28.06.1969Підгайцівська сільська бібліотека, бібліотекар
Мельникова Наталія Миколаївнна16.01.1963ДППЗ «Укрпошта», завідуюча
Голинський Анатолій Миколайович29.09.1972Кіровоградська льотна академія НАУ, водій

Список депутатів Компаніївської селищної ради об’єднаної територіальної громади
Компаніївського району

Прізвище, ім’я, по-батьковіДата народженняМісце роботи
Матушенко Світлана Володимирівна 13.09.1972Компаніївська РДА, начальник відділу економічного
розвитку
Даум Катерина Володимирівна 03.02.1989Компаніївський РБК, директор
Панасюк Юрій Іванович 29.04.1976Компаніївська РДА, начальник фінансового управління
Шмега Михайло Богданович 31.05.1965Компаніївський РЦДТ, заступник директора
Луговська Валентина Василівна 31.05.1965Компаніївська ЗШ І-ІІ ст., директор
Ткаченко Євгеній Юрійович 27.10.1986Комунальний заклад "Центр первинної медико – санітарної допомоги Компаніївського району", головний лікар
Доцюк Ігор Вікторович 16.06.1974Приватний підприємець
Прищепа Павло Іванович 20.03.1963Приватний підприємець
Сивирин Світлана Василівна 18.06.1976Компаніївський дошкільний
навчальний заклад №1" Пролісок", директор

Список депутатів Тишківської сільської ради об’єднаної територіальної громади
Добровеличківського району

Прізвище, ім’я, по-батьковіДата народженняМісце роботи
Жулай Сергій Олексійович 21.02.1956Ветеринарна лікарня с. Тишківка, завідуючий
Жулай Юрій Олексійович 07.12.1951ТОВ СВК " Україна" , радник

Список депутатів Помічнянської міської ради об’єднаної територіальної громади
Добровеличківського району

Прізвище, ім’я, по-батьковіДата народженняМісце роботи
Сигида Оксана Михайлівна 31.10.1969Помічнянська ЗШ 1 -111 ст. №1, дирекктор
Мосійчук Вікторія Миколаївна 25.01.1968АТ "Страхова група "ТАС", спеціаліст
Юрченко Тетяна Сергіївна 24.11.1991Помічнянська ЗШ І-ІІ ст., бібліотекар

Список депутатів Смолінської селищної ради об’єднаної територіальної громади
Маловисківського району

Прізвище, ім’я, по-батьковіДата народженняМісце роботи
Радевич Світлана Вікторівна 17.02.1963Смолінська шахта ДП Схід ГЗК, Завідуюча господарством

Список депутатів Первозванівської сільської ради об’єднаної територіальної громади
Кіровоградського району

Прізвище, ім’я, по-батьковіДата народженняМісце роботи
Вишневська Тетяна Іванівна 09.01.1960Певозванівська сільська рада, спеціаліст з реєстрації
Фоменко Роман Євгенович 11.11.1980СФГ " Фоменко", заступник голови
Діхтяренко Анна Володимирівна 16.05.1987Певозванівська сільська рада, спеціаліст з бухгалтерського обліку
Шило Ігор Анатолійович 20.05.1974ПП "Артур", директор
Стельмах Микола Миколайович 06.08.1967Калинівська ЗШ І-ІІІ ст., вчитель
Решетніков Максим Володимирович 29.05.1984ТОВ "Горизонт-АГРО", керуючий справами
Яценко Микола Миколайович 04.07.1969ТОВ "Технополь- АГРО", директор
Патлаченко В'ячеслав Петрович 09.09.1979ФГ "Патлаченко П.А.", керівник господарства

Список депутатів Новопразької селищної ради об’єднаної територіальної громади
Олександрійського району

Прізвище, ім’я, по-батьковіДата народженняМісце роботи
Булаєнко Валерій Леонідович09.03.1983Одноосібник
Ланін Сергій Олексійович18.06.1966КП " Новопразьке ТП", директор