ДОПОМОГА ПАРТІЇ

Hello world! Please change me in Site Preferences -> This Category/Section -> Lower Description Bar

 

2015-11-18_125417


Аграрно-промисловий комплекс – ведуча галузь економіки держави, яка дає найбільші валютні надходження. Більше 65% населення України прямо або опосередковано пов’язана із селом, аграрним виробництвом, харчовою промисловістю, дистрибуцією, сотні тисяч людей задіяні в освіті, науці, культурі, проте ми не маємо відповідного впливу на стратегію розвитку держави.

Ми хочемо це змінити. Ми хочемо побудувати в Україні першу демократичну партію центристського типу за принципом знизу до верху. Партію, яка стане основою для впровадження стратегії розвитку галузі, економіки держави та країни в цілому. Наша партія має не тільки насичену історію і традиції, а й потужний потенціал у вигляді нової генерації людей, які сформувалися за час незалежної України.

Ми запрошуємо Вас приєднатися до цієї потужної сили та стати частиною великої команди будівників нової за принципом і суттю Кiровоградської області. Зрозуміло, що партії потрібні і фінансові ресурси для здійснення її програмних цілей, а поповнення бюджету відбувається за рахунок членських внесків та добровільної допомоги громадян, підприємств і організацій.

Будемо раді Вашому внеску в межах посильної суми на рахунок партії.

 

    Банківські реквізити:   Кіровоградська філія «ПриватБанк»

Рахунок 1

РОЗ’ЯСНЕННЯ

щодо порядку здійснення фізичними особами грошових внесків на користь Аграрної партії України

Scan_20160530_151544