ЗАГАЛЬНI НОВИНИ

The most innovative designers consciously reject the standard option box and cultivate an appetite for thinking wrong.

Казковий дивосвіт Долинщини

7 червня 2017 року, вже традиційно, за сприяння Долинської районної партійної організації Аграрної партії України, депутатів Долинської районної та міської рад району від Аграрної партії України Олександра Григоровича Шевченка, Миколи Миколайовича Пащенка та Миколи Івановича Черкуна в місті Долинська проведено дивовижне, чаруюче районне свято для малечі – «Казковий світ Долинщини».

s66124201

Свято розпочалось різнобарвною яскравою ходою від районної бібліотеки для дітей до районного будинку культури. Вся центральна вулиця міста зазвучала веселим дитячим сміхом, гомоном, кричалками.

s29636306

В програмі свята на дітей чекали виступ фокусника – ілюзіоніста, сік, солодощі, цікаві розважальні майданчики: лялькова вистава «Колобок», шоу мильних бульбашок, кульколяндія, аквагримери, спортляндія, веселий мікрофон, на якому проявили себе юні таланти, майстер класи від місцевих майстрів і безліч інших розваг.

s06041881

Феєричним флешмобом завершилося свято і діти повернулися додому.

Скільки емоцій, скільки щирої дитячої радості було в очах дітей! Цього святкового дня вони забули про все, а їхні обличчя просто сяяли від щастя – ось це і є, головною нагородою для організаторів свята.

s99227127

103 переглядів