КОНЦЕПЦІЯ ЛІДЕРА ПАРТІЇ

agrarnaya-partiya-logo

Аграрна Партія України

Концепція Голови Аграрної партії України по її реформуванню та створенню широкої аграрно-селянської політичної сили.

1. Реформувати Аграрну партію України на основі принципів центристського демократизму та вибудовувати її від первинних осередків до керівних органів партії знизу до верху. Метою такого реформування є створення першої в Україні фундаментальної політичної сили створеної на довготривалу перспективу, а не під окремі вибори.
2. Провести консультації з політичними силами, професійними та громадськими об’єднаннями з метою максимального об’єднання навкруг ідей демократичного централізму людей, які задіяні в аграрному виробництві, переробці аграрної продукції, її дистрибуції та транспортуванні , харчовій промисловості, екологічному виробництві та ідей захисту природи, людей, які проживають на селі та міських жителів, які прямо або опосередковано мають відношення до вказаних вище сфер діяльності та верств населення. В даному процесі проводиться робота по максимальному залученню науки, освіти, культури та медицини, письменників та митців, інших зацікавлених сторін.
3. Відкрити Аграрну партію України для представників сільськогосподарського виробництва будь-якого розміру та форми власності, починаючи від індивідуальних господарств і завершуючи великими аграрними формуваннями.
4. Повернути до лав партії тих, хто в силу історичних причин в процесах розвитку попередніх років став частиною інших партій, зберегти мудрість ветеранів та максимально залучити молоде покоління яке знає, вміє і хоче приймати участь в нашій політичній силі, дати можливість чесним та достойним людям, які шукали можливість приймати участь в політичних процесах, але на той час такої партії про яку говоримо сьогодні не було або ж вона не була активною, приєднатися до нас. Іншими словами, звемо всіх додому для об’єднання наших сил і прагнень.
5. Оскільки, ми сьогодні основна галузь економіки держави, даємо найбільше валютних надходжень, більше 14 мільйонів населення проживає на селі, біля 65% населення країни прямо або опосередковано задіяні в процесах описаних вище, а реального впливу на законодавчу та виконавчу владу не маємо, ми постійно просимо в того кому даємо та тільки накопичуємо свої проблеми. Це потрібно змінити планомірним, демократичним шляхом, через реформування та розширення нашої політичної сили.
6. Саме нам, як основі сьогоднішньої економіки України та суб’єкту конкурентної переваги держави на зовнішніх ринках, належить пріоритет розробляти і впроваджувати стратегію розвитку галузі та економіки держави в цілому. Ми вміємо і знаємо як вибудувати таку стратегію на 25-35 років вперед та послідовно її виконувати звітуючись перед суспільством.
7. Що для цього потрібно зробити? Реформувати та підсилити нашу політичну силу. Вже на наступному V-му з’їзді 21-го лютого 2015 року обрати нові керівні органи, затвердити нову Програму та Статут партії, визначити тактику та стратегію на участь у наступних місцевих і парламентських виборах.
8. Завдання партії на період виконання наших стратегічних планів:
• постійно входити в трійку політичних партій-лідерів;
• максимально делегувати наших представників до місцевих органів влади, керівництва профільних комітетів та міністерств, вищого керівництва держави.

Я знаю, що далеко не всі можуть повірити в такі амбітні плани, та реальна можливість для цього є.
Приєднуйтесь! Станьте творчою частиною виконання цього великого задуму.

Голова
Аграрної партії України                                                                                                     В.Скоцик