ЗАГАЛЬНI НОВИНИ

The most innovative designers consciously reject the standard option box and cultivate an appetite for thinking wrong.

На Кіровоградщині новостворені громади розпочинають свою роботу

Нещодавно відбулася перша сесія новообраної Компаніївської селищної ради ОТГ. За підсумками виборів до складу селищної ради було обрано 22 депутати. Головою громади обрано Маслюкова Олександра Андрійовича, посаду секретаря ради одноголосно довірили представнику Аграрної партії України — Панасюку Юрію Івановичу.

Пленарне засідання сесії традиційно розпочалося з виконання державного гімну. Після чого депутати і голова отримали свої посвідчення.

Олександр Маслюков подякував виборцям за виявлену довіру, привітав новообраних депутатів і закликав їх до єднання задля спільної роботи на користь громади. Він склав присягу на вірність громаді та народу України.

Також депутати визначилися в яких комісіях працюватимуть. Зокрема, в Компаніївській селищній раді були створені 4 постійні депутатські комісії Керівником комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту ,охорони здоров’я та соціального захисту населення став представник Аграрної партії України — Ткаченко Євгеній.

В ході роботи депутати розглянути низку організаційних питань — зокрема було затверджено штатний розпис ради, затверджено умови оплати праці селищного голови та секретаря.

Нагадаємо, 29 жовтня 2017 року відбулися вибори до 6–ти новостворених громад у Кіровоградській області, 23 мандати із 132 можливих отримала Аграрна партія України, посівши друге місце у перегонах з результатом 17,42% підтримки виборців. У Компаніївську селищну раду ОТГ було обрано 9 депутатів із 22 можливих мандатів.

20171110_121154 viber-image
viber-image2 DSC06993

 

DSC06994

63 переглядів