ЗАГАЛЬНI НОВИНИ

The most innovative designers consciously reject the standard option box and cultivate an appetite for thinking wrong.

Звітно-виборча конференція Новоархангельської РПО

4 серпня 2016 року в Новоархангельську відбулася довгоочікувана подія. З метою активізації діяльності районної партійної організації Аграрної партії України на конференції було оновлено склад виконавчого комітету.

Авторитетними аграріями району, які були обрані делегатами на районну партійну конференцію, за пропозицією Осадчука Олександра Оксентовича, одноголосно був обраний новий лідер районної організації Кирстя Володимир Миколайович, керівник одноіменного фермерського господарства. Володимира Миколайовича добре знають в районі як активного захисника інтересів селян та соціально-відповідального бізнесу.

Кирстя В.

Голова Новоархангельської районної партійної організації Володимир Кирстя

Новообраний голова поділився з колегами планами на майбутнє, зокрема розширення мережі первинних партійних організацій.

Керівник обласної партійної організації Таровик Сергій Петрович, який прийняв активну участь у конференції, відзначив необхідність активізації роботи Новоархангельської районної партійної організації, привітав нового голову та висловив сподівання, що однодумці відновлять високий авторитет аграріїв Новоархангельського району в захисті аграрного виробництва. Звернув увагу, що саме в цей день проходить аграрний форум на Хмельниччині, де лідер партії Віталій Скоцик заявив, що: — «Душити виробників необґрунтованими податками більше не дамо. Податкові зміни, яких ми вимагаємо, мають бути враховані в бюджетній резолюції на 2017 рік. Ми не дозволимо урядовцям і далі брехати й «водити аграріїв за ніс».

Лідер обласної партійної організації Сергій Таровик привіта нового голову В. Кирстю з обранням

Лідер обласної партійної організації Сергій Таровик привіта нового голову В. Кирстю з обранням

З цією метою планується на середину вересня організація всеукраїнського страйку, в разі необхідності. Сергій Таровик повідомив, що 8 вересня відбудеться обласна партійна конференція, де ми порадимося з цього та інших важливих питань.

В цей же день Сергій Таровик зустрівся з головою Новоархангельської райдержадміністрації Васильченком Сергієм Сергійовичем.

263 переглядів