ЗАГАЛЬНI НОВИНИ

The most innovative designers consciously reject the standard option box and cultivate an appetite for thinking wrong.

Подарунок дітям від сім’ї Таровиків

Дитячий сміх, веселий гомін та щасливі обличчя батьків. Все це можна було бачити на урочистому відкритті дитячого ігрового майданчика, яке відбулося 6 листопада у селі Вільне Кіровоградського району. Це свято для дітей та їхніх батьків стало можливим завдяки родині Таровиків – Петра Сергійовича і Олени Андріївни та їх синів Сергія та Андрія.

Дитинство… Кажуть, що це сама щаслива пора життя. Саме тому люди з великим, добрим серцем доклали багато зусиль, щоб затишне село тепер стало ще привабливішим завдяки дитячому сміху, який лунав до пізнього вечора. А батьки мають можливість спостерігати за тим, як бавляться та набираються сил їхні дітлахи.

Таке щире ставлення до своїх односельців вже стало доброю традицією для працьовитої сімꞌї аграріїв — перший майданчик для дітлахів із села Велика Северинка був відкритий ще рік тому. А сьогодні вдруге здійснилася мрія Олени Андріївни — матері Сергія Петровича Таровика — голови Кіровоградської обласної партійної організації Аграрної партії України -прийшла радість і для дітей села Вільного, де живуть пайовики ПП «Шанс».

Добре, коли є такі небайдужі люди, які розуміють, що потрібно згуртовуватися і об’єднуватися задля блага своїх дітей, своєї громади, адже ніхто крім нас цього робити не буде.

Не дивлячись на прохолодну погоду, біля сільської ради цього недільного дня зібралися і малі, і поважного віку люди. Адже що може бути дорожче для батьків та бабусь з дідусями, ніж їх діти та онуки. Чи може бути більша радість ніж усміхнені та веселі дітлахи.

Відразу після відкриття, безліч хлопчиків і дівчаток вирушили випробовувати на міцність нові гойдалки, гірки. Встановлення майданчика — дуже корисна справа, бо гра на ньому додає сили, здоров’я, спритність і, нарешті, — рух, що так необхідно сучасним дітям, бо телевізор та інтернет все більше забирає часу не тільки в учнів молодших класів, а й у дітей, що відвідують дитячий садок.

Були і гості — Кіровоградське телебачення та юні танцівниці з с. Черняхівка, а також вільненські таланти – учениці місцевої школи, які подарували присутнім приємні хвилини спілкування з чарівними українськими танцями та піснями. Вдячні глядачі, особливо менші, теж були активними: провели кілька цікавих змагань. Звичайно, мужні хлопчаки з усіх сил старалися бути першими, але й команда дівчаток не відставала, завзято змагаючись з командою хлопців. Як завжди перемогла дружба.

І ось нарешті урочисте відкриття майданчика. Під аплодисменти присутніх стрічку перерізали учні місцевої школи Аня Гаращенко та Станіслав Салієнко. Допомагали їм Олена Андріївна Таровик, Сергій Петрович Таровик – депутат Кіровоградської районної ради, лідер Аграрної партії Кіровоградщини та сільський голова Новохатьський Сергій Миколайович.

Ще довго тривали розваги дітей на новому майданчику і навіть холодний вітер стих. Всі діти отримали не тільки можливість розважитися, а й солодку вату, кондитерські вироби, повітряні кульки та велике задоволення.

Спеціальний репортаж

Естафета з символікою Аграрної партії

Изображение 1 из 33

 

2 624 переглядів