ЗАГАЛЬНI НОВИНИ

The most innovative designers consciously reject the standard option box and cultivate an appetite for thinking wrong.

Свято присвячене Міжнародному дню захисту дітей в селі Велика Северинка

5 червня 2016 року в селі Велика Северинка Кіровоградського району за ініціативи та фінансової підтримки голови обласної організації Аграрної партії України Таровика Сергія Петровича проведено свято до  Міжнародного дня захисту дітей. Місце проведення свята вибрано не випадково. Саме тут біля сільського стадіону на відведеній сільською радою земельній ділянці восени 2015 року було встановлено новий дитячий спортивний майданчик за кошти сільгосппідприємств, засновниками яких є сім’я Таровиків: Петра Сергійовича, Олени Андріївни та їх синів Сергія і Андрія.

В святі взяли участь вихованці дитячих садків та учні молодших класів Оситняжської, Обознівської та Великосеверинівської сільських рад, в цілому більше 400 дітей . В ході свята  були проведені концерт силами кращих  дитячих колективів Кіровоградського районного будинку культури та різноманітні ігри , конкурси,забави : «Козацька папаха», естафета «Юні гетьмани», гра «Спритний козак», «Веселі футболісти», «Веселі скакуни», «Весела подорож».

Були проведені майстер-класи з нанесення тату , укладення зачісок. В кінці свята усім юним учасникам були вручені морозиво, подарункові набори та повітряні кульки. Захід висвітлено на сторінках газети «З перших вуст» та на обласному телебаченні.

Свято присвячене Міжнародному дню захисту дітей

Изображение 2 из 23

Відео з місця подій

2 415 переглядів