Бобринецький район

Hello world! Please change me in Site Preferences -> This Category/Section -> Lower Description Bar

Вітання з Днем працівника сільського господарства!

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас з Днем працівника сільського господарства!

Ваші працьовиті руки, природна мудрість, невсипуща працездатність, багатий досвід живлять сьогодні українську ниву. Лише завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної Кіровоградщини та піднесення добробуту всього українського народу.

Хай обходять вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

З  повагою

Голова Кіровоградської обласної партійної
організації Аграрної партії України
Сергій Таровик

Please select the social network you want to share this page with:

Аграрна партія Кіровоградщини і військово-патріотичне виховання молоді

5-6 травня 2017 року на території Високобайрацької сільської ради Кіровоградського району проводиться І-й (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Керівництво Аграрної партії Кіровоградщини, голови постійних комісій відповідно Кіровоградської та Бобринецької районних рад Сергій Таровик та його перший заступник Юрій Крутько зустрілися з учасниками гри.

При відкритті начальнику відділу освіти Кіровоградської РДА Крамаренко С.В. було вручено подарункові сертифікати на три пневматичні гвинтівки, якими за результатами конкурсу будуть нагороджені переможці.

Крамаренко С.В. Скан_20170505

Даний захід організований за ініціативи голови Кіровоградської райдержадміністрації Поліщук Алли Іванівни.

Бажаємо успіхів учасникам гри.

_DSC1947

Вшанування пам’яті героїв АТО

Сьогодні, 17 березня у м. Бобринець Кіровоградської області на території парку імені Кропивницького біля пам’ятника невідомому солдату на вшанування пам’яті полеглих бобринецьких військовослужбовців – учасників антитерористичної операції — учасники АТО, представники влади та депутатські фракції Аграрної партії України в Бобринецькій районній та міській радах, за ініціативи голови Бобринецької районної організації Аграрної партії України, першого заступника голови Кіровоградської обласної організації АПУ Крутька Юрія Миколайовича, висадили Алею Слави.

Так, у пам’ять про кожного з бобринецьких Героїв небайдужі бобринчани разом з воїнами АТО посадили дуболистну горобину.

Як зазначили організатори акції, дерева дуболистної горобини вибрані не випадково, адже дуб символізує вічність та мужність, а плоди горобини, як краплі крові, будуть нагадувати нащадкам про воїнів, які поклали своє життя за європейське майбутнє України.

Загалом під час акції висадили 43 дерева.