Бобринецький район

Hello world! Please change me in Site Preferences -> This Category/Section -> Lower Description Bar

Привітання до Дня працівника сільського господарства

Шановні друзі, колеги, однодумці!

Від щирого серця прийміть привітання з нагоди нашого професійного свята – Дня працівника сільського господарства. Це свято – визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу.

З давніх — давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних сільськогосподарських традицій . Завдяки «золотим рукам» трударя, досвідченості і мудрості аграріїв живе і колоситься наша українська нива.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші поля, хай втілюються в життя ваші найсміливіші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо та розквіт нашої держави та піднесення добробуту кожного українця. Хай нарешті прийде мир на нашу землю.

Зичу вам всім прихильної долі, високих здобутків, невичерпної енергії,професійної вдачі.

З повагою,

Голова Кіровоградської обласної партійної
організації Аграрної партії України
Сергій Таровик

Please select the social network you want to share this page with:

Жінки-освітянки – за здоровий спосіб життя

02 березня 2018 року на базі Бобринецького НВО вперше було проведено Спартакіаду серед жіночих команд закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти міста до Міжнародного жіночого дня 8 березня, яка стане традиційною.

У змаганнях взяли участь 9 команд міських закладів освіти та відділу освіти, молоді та спорту міської ради.

Кожен вид змагань був цікавим та захоплюючим. До завершення Спартакіади зберігалась інтрига, тому що всі команди були сильні та варті перемоги.

Цей день приніс усім цікаві враження та неповторні емоції. Учасники змагань демонстрували свою спортивну майстерність та вправність, а болільники активно їх підтримували.

За результатами 5 видів змагань переможцем Спартакіади серед жінок стала команда КЗ «ДЮСШ», ІІ місце – команда КЗ «Загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №5», ІІІ місце — команда відділу освіти, молоді та спорту.

По завершенню змагань заступник голови районного осередку Аграрної партії України Щіченко Олександр Кузьмович привітав всіх учасників з наступаючим святом та нагородив переможців подарунками від голови районного осередку Аграрної партії України Крутька Юрія Миколайовича.

Вітаємо переможців змагань та бажаємо усім нових перемог і сильного командного духу!

Вітання з Днем працівника сільського господарства!

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас з Днем працівника сільського господарства!

Ваші працьовиті руки, природна мудрість, невсипуща працездатність, багатий досвід живлять сьогодні українську ниву. Лише завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної Кіровоградщини та піднесення добробуту всього українського народу.

Хай обходять вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

З  повагою

Голова Кіровоградської обласної партійної
організації Аграрної партії України
Сергій Таровик

Please select the social network you want to share this page with: