Бобринецький район

Hello world! Please change me in Site Preferences -> This Category/Section -> Lower Description Bar

Жінки-освітянки – за здоровий спосіб життя

02 березня 2018 року на базі Бобринецького НВО вперше було проведено Спартакіаду серед жіночих команд закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти міста до Міжнародного жіночого дня 8 березня, яка стане традиційною.

У змаганнях взяли участь 9 команд міських закладів освіти та відділу освіти, молоді та спорту міської ради.

Кожен вид змагань був цікавим та захоплюючим. До завершення Спартакіади зберігалась інтрига, тому що всі команди були сильні та варті перемоги.

Цей день приніс усім цікаві враження та неповторні емоції. Учасники змагань демонстрували свою спортивну майстерність та вправність, а болільники активно їх підтримували.

За результатами 5 видів змагань переможцем Спартакіади серед жінок стала команда КЗ «ДЮСШ», ІІ місце – команда КЗ «Загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №5», ІІІ місце — команда відділу освіти, молоді та спорту.

По завершенню змагань заступник голови районного осередку Аграрної партії України Щіченко Олександр Кузьмович привітав всіх учасників з наступаючим святом та нагородив переможців подарунками від голови районного осередку Аграрної партії України Крутька Юрія Миколайовича.

Вітаємо переможців змагань та бажаємо усім нових перемог і сильного командного духу!

Вітання з Днем працівника сільського господарства!

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас з Днем працівника сільського господарства!

Ваші працьовиті руки, природна мудрість, невсипуща працездатність, багатий досвід живлять сьогодні українську ниву. Лише завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної Кіровоградщини та піднесення добробуту всього українського народу.

Хай обходять вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

З  повагою

Голова Кіровоградської обласної партійної
організації Аграрної партії України
Сергій Таровик

Please select the social network you want to share this page with:

Аграрна партія Кіровоградщини і військово-патріотичне виховання молоді

5-6 травня 2017 року на території Високобайрацької сільської ради Кіровоградського району проводиться І-й (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Керівництво Аграрної партії Кіровоградщини, голови постійних комісій відповідно Кіровоградської та Бобринецької районних рад Сергій Таровик та його перший заступник Юрій Крутько зустрілися з учасниками гри.

При відкритті начальнику відділу освіти Кіровоградської РДА Крамаренко С.В. було вручено подарункові сертифікати на три пневматичні гвинтівки, якими за результатами конкурсу будуть нагороджені переможці.

Крамаренко С.В. Скан_20170505

Даний захід організований за ініціативи голови Кіровоградської райдержадміністрації Поліщук Алли Іванівни.

Бажаємо успіхів учасникам гри.

_DSC1947