Добровеличківський район

Hello world! Please change me in Site Preferences -> This Category/Section -> Lower Description Bar

Розпочато роботу у Помічнянській міській раді ОТГ

Як повідомив голова Добровеличківської районної організації Аграрної партії України Максименко Віктор Петрович 21 листопада відбулось перше пленарне засідання сесії міської ради Помічнянсьої об’єднаної територіальної громади. За підсумками виборів до складу міської ради було обрано 26 депутатів, 3 із яких представники Аграрної партії України — Сигида Оксана Михайлівна, директор Помічнянської ЗШ І-ІІІ ст. №1, Мосійчук Вікторія Миколаївна, спеціаліст зі страхування, Юрченко Тетяна Сергіївна, бібліотекар Помічнянської ЗШ І-ІІ ст.

Нагадаємо, 29 жовтня 2017 року відбулися вибори до 6–ти новостворених громад Кіровоградській області, 23 мандати із 132 можливих отримала Аграрна партія України, посівши друге місце у перегонах з результатом 17,42% підтримки виборців. У Помічнянську міську раду ОТГ обрано 3 депутати із 26 можливих мандатів, що становить 11,25% підтримки партії.

Об’єднання громад – справа нова. Тому перше пленарне засідання першої сесії видалась здебільшого організаційним та інформативним — було затверджено Положення про постійні комісії, їх утворення та склад. Однак найголовніше, що на ньому було досягнуто – це бажання депутатів працювати разом, в одній упряжці на благо Помічнянської громади, яка відтепер включає в себе м. Помічна та села Помічна, Новопавлівка, Червоний розділ.

bc1ad6e8f86c42a371aff945535baebb

Розпочато нову історію Тишківської сільської ОТГ

За інформацією голови Добровеличківської районної організації Аграрної партії України Максименка Віктора Петровича розпочала свою історію Тишківська сільська рада об’єднаної територіальної громади, де у середині листопада відбулося перше пленарне засідання.

Нагадаємо, 29 жовтня 2017 року відбулися вибори до 6–ти новостворених громад Кіровоградській області, 23 мандати із 132 можливих отримала Аграрна партія України, посівши друге місце у перегонах з результатом 17,42% підтримки виборців. У Тишківську сільську раду ОТГ обрано 2 депутати із 22 можливих мандатів, що становить 9,1%. Так, до складу ради обрано Жулая Сергія Олексійовича – завідуючого дільничною ветеринарною лікарнею та Жулая Юрія Олексійовича – заслуженого працівника сільського господарства України, радника директора ТОВ СВК « Україна».

В ході роботи депутати розглянути низку організаційних питань, затвердили Положення про постійні комісії ,їх утворення та склад.

Голова Тишківської сільської ради ОТГ Куліш Петро Васильович привітав новообраних депутатів та закликав їх до єднання задля спільної роботи на користь громади.

Вітання з Днем працівника сільського господарства!

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас з Днем працівника сільського господарства!

Ваші працьовиті руки, природна мудрість, невсипуща працездатність, багатий досвід живлять сьогодні українську ниву. Лише завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної Кіровоградщини та піднесення добробуту всього українського народу.

Хай обходять вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

З  повагою

Голова Кіровоградської обласної партійної
організації Аграрної партії України
Сергій Таровик

Please select the social network you want to share this page with: