Долинський район

Hello world! Please change me in Site Preferences -> This Category/Section -> Lower Description Bar

Вітання з Днем працівника сільського господарства!

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас з Днем працівника сільського господарства!

Ваші працьовиті руки, природна мудрість, невсипуща працездатність, багатий досвід живлять сьогодні українську ниву. Лише завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної Кіровоградщини та піднесення добробуту всього українського народу.

Хай обходять вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

З  повагою

Голова Кіровоградської обласної партійної
організації Аграрної партії України
Сергій Таровик

Please select the social network you want to share this page with:

Казковий дивосвіт Долинщини

7 червня 2017 року, вже традиційно, за сприяння Долинської районної партійної організації Аграрної партії України, депутатів Долинської районної та міської рад району від Аграрної партії України Олександра Григоровича Шевченка, Миколи Миколайовича Пащенка та Миколи Івановича Черкуна в місті Долинська проведено дивовижне, чаруюче районне свято для малечі – «Казковий світ Долинщини».

s66124201

Свято розпочалось різнобарвною яскравою ходою від районної бібліотеки для дітей до районного будинку культури. Вся центральна вулиця міста зазвучала веселим дитячим сміхом, гомоном, кричалками.

s29636306

В програмі свята на дітей чекали виступ фокусника – ілюзіоніста, сік, солодощі, цікаві розважальні майданчики: лялькова вистава «Колобок», шоу мильних бульбашок, кульколяндія, аквагримери, спортляндія, веселий мікрофон, на якому проявили себе юні таланти, майстер класи від місцевих майстрів і безліч інших розваг.

s06041881

Феєричним флешмобом завершилося свято і діти повернулися додому.

Скільки емоцій, скільки щирої дитячої радості було в очах дітей! Цього святкового дня вони забули про все, а їхні обличчя просто сяяли від щастя – ось це і є, головною нагородою для організаторів свята.

s99227127

Please select the social network you want to share this page with:

Вітання зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України!

Дорогі земляки!

Приходить світле та радісне свято – Покрова Пресвятої Богородиці. Це свято уособлює для багатьох поколінь українців силу і міць Української держави, любов і відданість своїй країні, здатність піклуватися і захищати свою Батьківщину!

Щиро бажаю Вам мирного неба та родинного благополуччя, успіхів у всіх Ваших справах та починаннях, здійснення планів і виконання поставлених завдань, міцного та надійного тилу! І нехай кожен день несе Вам тільки радість.

Бажаю міцного здоров’я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди! Щиросердно зичу всім щастя, здоров’я, наснаги у відродженні кращих національних традицій.

З повагою

Голова Кіровоградської обласної партійної
організації Аграрної партії України
Сергій Таровик

Please select the social network you want to share this page with: