Долинський район

Hello world! Please change me in Site Preferences -> This Category/Section -> Lower Description Bar

Привітання до Дня працівника сільського господарства

Шановні друзі, колеги, однодумці!

Від щирого серця прийміть привітання з нагоди нашого професійного свята – Дня працівника сільського господарства. Це свято – визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу.

З давніх — давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних сільськогосподарських традицій . Завдяки «золотим рукам» трударя, досвідченості і мудрості аграріїв живе і колоситься наша українська нива.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші поля, хай втілюються в життя ваші найсміливіші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо та розквіт нашої держави та піднесення добробуту кожного українця. Хай нарешті прийде мир на нашу землю.

Зичу вам всім прихильної долі, високих здобутків, невичерпної енергії,професійної вдачі.

З повагою,

Голова Кіровоградської обласної партійної
організації Аграрної партії України
Сергій Таровик

Please select the social network you want to share this page with:

Свято футболу

На минулих вихідних у Долинському районі відбувся турнір з міні-футболу, на якому був розіграний кубок з нагоди Дня працівників сільського господарства. Проводився він з ініціативи Долинської районної партійної організації Аграрної партії України. На початку змагань перед командами, а їх зібралася рекордна кількість-десять, виступив голова оргкомітету проведення змагань В.М. Шведюк, який висловив найкращі побажання та привітав всіх присутніх із наступаючим святом. Окремо була висловлена подяка за допомогу в організації турніру голові Долинської районної партійної організації Аграрної партії України Ю.М. Гонтарюку, депутатам Долинської районної ради VII скликання від Аграрної партії України О.Г. Шевченку та Пащенку М.М. Також привітав футболістів з офіційним початком спортивного свята представник оргкомітету В.І. Валантир, який побажав командам спортивних перемог та нагодою порадувати глядачів красивими забитими голами.

Згідно регламенту команди були поділені на дві групи по п’ять команд. Перша група: «Зоря»( с.Братолюбівка), «Авангард» ( с.Олександрівка), СФО «Россолан», «Іскра» (с.Першотравневе), ФК « Варварівка». Друга група: «Сокіл» ( с.Новогригорівка Перша), ДЮСШ, ФК «Гурівка», «Злагода» ( с.Іванівка), «Юність» ( с.Василівка).

Ігри, які проходили в групах декілька годин, виявилися досить цікавими та видовищними, команди показували гарну тактичну та технічну майстерність. В підсумку переможцями груп виявилися команди ДЮСШ та СФО »Россолан». Регламент турніру також передбачав гру за 3-4 місце, але за одностайним рішенням представників оргкомітету було вирішено команди «Зоря» (с.Братолюбівка) та « Гурівка» ( с.Гурівка) нагородити грамотами та грошовими преміями за 3 місце.

Фінальний матч був досить яскравим та видовищним, багатим на ігрові моменти, обидві команди заслуговували на перемогу. У другому таймі ігрова перевага більш юних футболістів ДЮСШ вдалася взнаки, які зуміли перемогти з рахунком 2:1 та стати переможцем першого розіграшу кубку. На другому місці СФО «Россолан». Команди були нагороджені дипломами та відповідними грошовими преміями.

Під час підведення підсумків багато теплих слів було сказано про ветеранів спорту та сільського господарства. Найактивніші з них, а саме Курілко В., Заїка В., Колінчак В., та найстарший нині футболіст в районі, -Валантир І.В. отримали пам’ятні подарунки. На завершення всі команди та гравці, вболівальники подякували Долинської районної партійної організації Аграрної партії України за підготовку та проведення такого чудового спортивного свята.

Вітання з Днем працівника сільського господарства!

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас з Днем працівника сільського господарства!

Ваші працьовиті руки, природна мудрість, невсипуща працездатність, багатий досвід живлять сьогодні українську ниву. Лише завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної Кіровоградщини та піднесення добробуту всього українського народу.

Хай обходять вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

З  повагою

Голова Кіровоградської обласної партійної
організації Аграрної партії України
Сергій Таровик

Please select the social network you want to share this page with: