Кіровоград

Hello world! Please change me in Site Preferences -> This Category/Section -> Lower Description Bar

Офіційно, терміново для членів Кіровоградської обласної партійної організації АПУ

Надзвичайна подія в політичному житті Кіровоградської обласної партійної організації АПУ відбулася сьогодні 06 вересня 2018 року: з 11:00 до 13:00 годин відбулося розширене засідання виконкому Кіровоградської обласної партійної організації АПУ, на якому оголошено про недовіру лідеру Аграрної партії Віталію Скоцику у зв’язку з ігноруванням ним рішення більшості членів Політичної ради партії від 15 серпня 2018 року та через його публічні заяви 27 серпня 2018 року та 3 вересня 2018 року, що дискредитують партію, вищий орган партії – Політичну раду.

56 членів Аграрної партії, які прийняли участь у засіданні виконкому Кіровоградської обласної партійної організації АПУ, серед яких члени обласної контрольно — ревізійної комісії КОПО АПУ, голови, члени виконкомів районних/міських партійних організацій, депутати міських/районних рад, об’єднаних територіальних громад, голови та члени первинних партійних осередків, вирішили на підставі ст.33 п.5 п.п.3 та ст.30 п.7 Статуту АПУ звернутися із заявою про неправомірні дії голови партії Віталія Скоцика, які дискредитують більшість голів обласних партійних організацій, членів Політради необгрунтовно обвинувачуючи їх у підкупі проросійськими силами та політичними опонентами.

Результати перевірки запропоновано оприлюднити на черговому засіданні Політради та з’їзді партії.

ріш1 ріш2

DSC09212

Легендарному тренeру України з футболу–Юрію Івановичу Махно сьогодні 80 років!

Він беззмінний, з 1985 року, голова Кіровоградської обласної організації Всеукраїнського фізкультурно – спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України, де працює і сьогодні. Юрія Івановича знають далеко за межами Кіровоградщини, адже він очолював футбольну команду майстрів «Зірка» м. Кіровограда, в якій виховав заслужених майстрів спорту В.Євтушенка, М.Михайлова, М.Латиша та майстрів спорту міжнародного класу П.Кутузова, А.Карлюка, С.Бабенка, М.Федоренка та багато інших.

Одним із перших ювіляра привітали працівники обласної федерації профспілок та голова виконкому обласної партійної організації Аграрної партії України С.Таровик, в якого склалися партнерські відносини з ДФСТ «Колос» та його незмінним лідером Ю.І. Махно.

Аграрна партія Кіровоградщини: депутатські фракції та групи звітують

16 січня відбулося перше у новому році засідання виконкому Кіровоградської обласної організації Аграрної партії України під головуванням Таровика С.П.

На засіданні були присутні члени Політради партії – Крутько Ю.М., Шило І.А., члени виконкому, керівники районних та міських партійних організацій АПУ, голова Бобринецької районної ради Гадемська О.А., заступник Великосеверинівського сільського голови ОТГ Кравченко М.В.

У порядку денному головним було питання організації роботи районних партійних організацій Аграрної партії Кіровоградщини по активізаціі роботи депутатського корпусу КОПО АПУ згідно з вимогами ХIII з’їзду партії.

В ході обговорення проаналізовані депутатські звіти представників Аграрної партії у радах усіх рівнів, в тому числі у новостворених територіальних громадах.

Розглядалися, зокрема, звіти депутатів – аграріїв Таровика С.П., Шила І.А., Крутька Ю.М., кожен з яких на своїх виборчих округах у 2017 році зробив багато позитивного і доброго.

Своїм досвідом роботи поділився голова фракції АПУ в Соколівській сільській раді ОТГ Тарасенко М.М. ( Кіровоградський район).

Він розповів про здобутки депутатів – аграріїв та про свою особисту участь як депутата Соколівської об’єднаної територіальної громади, яка працює з грудня 2016 року.

До обговорення даного питання активно долучились керівники районних та міських партійних організацій Аграрної партії – Олексій Кирстя, голова Маловиськівської районної організації АПУ, Валерій Шпак, голова Кропивницької міської організації АПУ, Олександр Щиченко, заступник голови Бобринецької районної організації АПУ. Учасники зібрання обмінялися думками про звіти депутатів і прийшли до висновку, що необхідно роботу партійних організацій та депутатів активізувати на виборчих округах та більш активно висвітлювати її на інтернет – ресурсах та у ЗМІ, щоб кожен виборець зрозумів, що Аграрна партія Кіровоградщини працює не задля рейтингів, а для добробуту людей.

Розмова у колі однодумців вийшла конструктивною та змістовною. Учасники засідання прийшли до висновку про необхідність більш активно використовувати політичну трибуну сесійної зали у своїй депутатській діяльності, щоб всіма доступними методами доносити свою громадянську позицію.

Приємним моментом засідання стало вручення партійних квитків нового зразка молодому подружжю Миколі та Світлані Сенченко з Новомиргородського району.

DSC07577

Аграрна партія Кіровоградщини вже з початку нового 2018 політичного року готова до конструктивної праці.

Галерея зображень: