Кіровоград

Hello world! Please change me in Site Preferences -> This Category/Section -> Lower Description Bar

Привітання до Дня працівника сільського господарства

Шановні друзі, колеги, однодумці!

Від щирого серця прийміть привітання з нагоди нашого професійного свята – Дня працівника сільського господарства. Це свято – визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу.

З давніх — давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних сільськогосподарських традицій . Завдяки «золотим рукам» трударя, досвідченості і мудрості аграріїв живе і колоситься наша українська нива.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші поля, хай втілюються в життя ваші найсміливіші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо та розквіт нашої держави та піднесення добробуту кожного українця. Хай нарешті прийде мир на нашу землю.

Зичу вам всім прихильної долі, високих здобутків, невичерпної енергії,професійної вдачі.

З повагою,

Голова Кіровоградської обласної партійної
організації Аграрної партії України
Сергій Таровик

Please select the social network you want to share this page with:

Офіційно, терміново для членів Кіровоградської обласної партійної організації АПУ

Надзвичайна подія в політичному житті Кіровоградської обласної партійної організації АПУ відбулася сьогодні 06 вересня 2018 року: з 11:00 до 13:00 годин відбулося розширене засідання виконкому Кіровоградської обласної партійної організації АПУ, на якому оголошено про недовіру лідеру Аграрної партії Віталію Скоцику у зв’язку з ігноруванням ним рішення більшості членів Політичної ради партії від 15 серпня 2018 року та через його публічні заяви 27 серпня 2018 року та 3 вересня 2018 року, що дискредитують партію, вищий орган партії – Політичну раду.

56 членів Аграрної партії, які прийняли участь у засіданні виконкому Кіровоградської обласної партійної організації АПУ, серед яких члени обласної контрольно — ревізійної комісії КОПО АПУ, голови, члени виконкомів районних/міських партійних організацій, депутати міських/районних рад, об’єднаних територіальних громад, голови та члени первинних партійних осередків, вирішили на підставі ст.33 п.5 п.п.3 та ст.30 п.7 Статуту АПУ звернутися із заявою про неправомірні дії голови партії Віталія Скоцика, які дискредитують більшість голів обласних партійних організацій, членів Політради необгрунтовно обвинувачуючи їх у підкупі проросійськими силами та політичними опонентами.

Результати перевірки запропоновано оприлюднити на черговому засіданні Політради та з’їзді партії.

ріш1 ріш2

DSC09212

Легендарному тренeру України з футболу–Юрію Івановичу Махно сьогодні 80 років!

Він беззмінний, з 1985 року, голова Кіровоградської обласної організації Всеукраїнського фізкультурно – спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України, де працює і сьогодні. Юрія Івановича знають далеко за межами Кіровоградщини, адже він очолював футбольну команду майстрів «Зірка» м. Кіровограда, в якій виховав заслужених майстрів спорту В.Євтушенка, М.Михайлова, М.Латиша та майстрів спорту міжнародного класу П.Кутузова, А.Карлюка, С.Бабенка, М.Федоренка та багато інших.

Одним із перших ювіляра привітали працівники обласної федерації профспілок та голова виконкому обласної партійної організації Аграрної партії України С.Таровик, в якого склалися партнерські відносини з ДФСТ «Колос» та його незмінним лідером Ю.І. Махно.