Компаніївський район

Hello world! Please change me in Site Preferences -> This Category/Section -> Lower Description Bar

Привітання до Дня працівника сільського господарства

Шановні друзі, колеги, однодумці!

Від щирого серця прийміть привітання з нагоди нашого професійного свята – Дня працівника сільського господарства. Це свято – визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу.

З давніх — давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних сільськогосподарських традицій . Завдяки «золотим рукам» трударя, досвідченості і мудрості аграріїв живе і колоситься наша українська нива.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші поля, хай втілюються в життя ваші найсміливіші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо та розквіт нашої держави та піднесення добробуту кожного українця. Хай нарешті прийде мир на нашу землю.

Зичу вам всім прихильної долі, високих здобутків, невичерпної енергії,професійної вдачі.

З повагою,

Голова Кіровоградської обласної партійної
організації Аграрної партії України
Сергій Таровик

Please select the social network you want to share this page with:

На Кіровоградщині новостворені громади розпочинають свою роботу

Нещодавно відбулася перша сесія новообраної Компаніївської селищної ради ОТГ. За підсумками виборів до складу селищної ради було обрано 22 депутати. Головою громади обрано Маслюкова Олександра Андрійовича, посаду секретаря ради одноголосно довірили представнику Аграрної партії України — Панасюку Юрію Івановичу.

Пленарне засідання сесії традиційно розпочалося з виконання державного гімну. Після чого депутати і голова отримали свої посвідчення.

Олександр Маслюков подякував виборцям за виявлену довіру, привітав новообраних депутатів і закликав їх до єднання задля спільної роботи на користь громади. Він склав присягу на вірність громаді та народу України.

Також депутати визначилися в яких комісіях працюватимуть. Зокрема, в Компаніївській селищній раді були створені 4 постійні депутатські комісії Керівником комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту ,охорони здоров’я та соціального захисту населення став представник Аграрної партії України — Ткаченко Євгеній.

В ході роботи депутати розглянути низку організаційних питань — зокрема було затверджено штатний розпис ради, затверджено умови оплати праці селищного голови та секретаря.

Нагадаємо, 29 жовтня 2017 року відбулися вибори до 6–ти новостворених громад у Кіровоградській області, 23 мандати із 132 можливих отримала Аграрна партія України, посівши друге місце у перегонах з результатом 17,42% підтримки виборців. У Компаніївську селищну раду ОТГ було обрано 9 депутатів із 22 можливих мандатів.

20171110_121154 viber-image
viber-image2 DSC06993

 

DSC06994

Вітання з Днем працівника сільського господарства!

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас з Днем працівника сільського господарства!

Ваші працьовиті руки, природна мудрість, невсипуща працездатність, багатий досвід живлять сьогодні українську ниву. Лише завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної Кіровоградщини та піднесення добробуту всього українського народу.

Хай обходять вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

З  повагою

Голова Кіровоградської обласної партійної
організації Аграрної партії України
Сергій Таровик

Please select the social network you want to share this page with: