Новгородківський район

Hello world! Please change me in Site Preferences -> This Category/Section -> Lower Description Bar

Привітання до Дня працівника сільського господарства

Шановні друзі, колеги, однодумці!

Від щирого серця прийміть привітання з нагоди нашого професійного свята – Дня працівника сільського господарства. Це свято – визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу.

З давніх — давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних сільськогосподарських традицій . Завдяки «золотим рукам» трударя, досвідченості і мудрості аграріїв живе і колоситься наша українська нива.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші поля, хай втілюються в життя ваші найсміливіші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо та розквіт нашої держави та піднесення добробуту кожного українця. Хай нарешті прийде мир на нашу землю.

Зичу вам всім прихильної долі, високих здобутків, невичерпної енергії,професійної вдачі.

З повагою,

Голова Кіровоградської обласної партійної
організації Аграрної партії України
Сергій Таровик

Please select the social network you want to share this page with:

У Новомиргородському районі переобрано керівні органи районної партійної організації Аграрної партії України

В квітні 2018 року проведено звітно-виборчу конференцію Новомиргородської районної організації Аграрної партії України, на якій обрано нового голову. Делегати від Туріянського, Миролюбівського, Петроострівського первинних осередків одноголосно обрали 33-річного Сенченка М.О.

Новообраний голова у своїй промові зазначив, що зараз дуже важкі часи для аграріїв і нам як ніколи потрібна єдність, щоб розвивати галузь і село чи місто, де ми народились і працюємо. Нам вкрай потрібна політична сила як інструмент для розвитку галузі і територій та побудови держави.

Новий керівник запевнив присутніх аграріїв, що впевнений у своїх силах і побратимах по партії та докладе максимум зусиль, щоб йти вперед і надалі працювати над розбудовою Аграрної партії в районі.

В роботі конференції взяли участь голова та керівник апарату виконавчого комітету Кіровоградської обласної організації АПУ.

Голова Кіровоградської обласної організації Аграрної партії України Сергій Таровик подякував за роботу попередньому керівнику Новомиргородської районної партійної організації Юрію Григорчуку, а також привітав Миколу Сенченка з обранням головою районної організації АПУ, побажав об’єднати навколо себе «людей праці», усіх тих кому не байдужа доля країни, більш результативно працювати над залученням до лав Аграрної партії наших однодумців, особливо молоді, якій під силу змінювати своє життя. Кільком новим членам партії було вручено партійні квитки. Вітаючи їх з цією подією Сергій Таровик підкреслив, що простих сільських трударів не чекають у владі. Тому необхідно навчатися перемагати спочатку на місцевих виборах, а далі на парламентських виборах, щоб змінити систему влади і привести туди професіоналів, які будуть сприяти розвиткові, а не приходити до влади задля «відкатів» з бюджету.

Нам потрібно бути згуртованими та ініціативними, пам’ятати слова видатного українського політичного діяча В’ячеслава Липинського: «Ніхто нам не побудує державу, якщо ми самі собі не побудуємо» — зазначив Сергій Таровик.

Конференція працювала продуктивно і оперативно: обрали заступника голови, склад виконкому, оновили склад контрольно-ревізійної комісії районної організації.