Новоархангельський район

Hello world! Please change me in Site Preferences -> This Category/Section -> Lower Description Bar

Вітання з Днем працівника сільського господарства!

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас з Днем працівника сільського господарства!

Ваші працьовиті руки, природна мудрість, невсипуща працездатність, багатий досвід живлять сьогодні українську ниву. Лише завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної Кіровоградщини та піднесення добробуту всього українського народу.

Хай обходять вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

З  повагою

Голова Кіровоградської обласної партійної
організації Аграрної партії України
Сергій Таровик

Please select the social network you want to share this page with:

Вітання зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України!

Дорогі земляки!

Приходить світле та радісне свято – Покрова Пресвятої Богородиці. Це свято уособлює для багатьох поколінь українців силу і міць Української держави, любов і відданість своїй країні, здатність піклуватися і захищати свою Батьківщину!

Щиро бажаю Вам мирного неба та родинного благополуччя, успіхів у всіх Ваших справах та починаннях, здійснення планів і виконання поставлених завдань, міцного та надійного тилу! І нехай кожен день несе Вам тільки радість.

Бажаю міцного здоров’я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди! Щиросердно зичу всім щастя, здоров’я, наснаги у відродженні кращих національних традицій.

З повагою

Голова Кіровоградської обласної партійної
організації Аграрної партії України
Сергій Таровик

Please select the social network you want to share this page with:

Звітно-виборча конференція Новоархангельської РПО

4 серпня 2016 року в Новоархангельську відбулася довгоочікувана подія. З метою активізації діяльності районної партійної організації Аграрної партії України на конференції було оновлено склад виконавчого комітету.

Авторитетними аграріями району, які були обрані делегатами на районну партійну конференцію, за пропозицією Осадчука Олександра Оксентовича, одноголосно був обраний новий лідер районної організації Кирстя Володимир Миколайович, керівник одноіменного фермерського господарства. Володимира Миколайовича добре знають в районі як активного захисника інтересів селян та соціально-відповідального бізнесу.

Кирстя В.

Голова Новоархангельської районної партійної організації Володимир Кирстя

Новообраний голова поділився з колегами планами на майбутнє, зокрема розширення мережі первинних партійних організацій.

Керівник обласної партійної організації Таровик Сергій Петрович, який прийняв активну участь у конференції, відзначив необхідність активізації роботи Новоархангельської районної партійної організації, привітав нового голову та висловив сподівання, що однодумці відновлять високий авторитет аграріїв Новоархангельського району в захисті аграрного виробництва. Звернув увагу, що саме в цей день проходить аграрний форум на Хмельниччині, де лідер партії Віталій Скоцик заявив, що: — «Душити виробників необґрунтованими податками більше не дамо. Податкові зміни, яких ми вимагаємо, мають бути враховані в бюджетній резолюції на 2017 рік. Ми не дозволимо урядовцям і далі брехати й «водити аграріїв за ніс».

Лідер обласної партійної організації Сергій Таровик привіта нового голову В. Кирстю з обранням

Лідер обласної партійної організації Сергій Таровик привіта нового голову В. Кирстю з обранням

З цією метою планується на середину вересня організація всеукраїнського страйку, в разі необхідності. Сергій Таровик повідомив, що 8 вересня відбудеться обласна партійна конференція, де ми порадимося з цього та інших важливих питань.

В цей же день Сергій Таровик зустрівся з головою Новоархангельської райдержадміністрації Васильченком Сергієм Сергійовичем.