Новоукраїнський район

Hello world! Please change me in Site Preferences -> This Category/Section -> Lower Description Bar

29

Авг 2018

Прощавай літо — свято для дітей в Новоукраїнці

Posted by / in Portfolio Filterable 3, Новости, Новоукраїнський район /

Останні літні дні… і у всіх на устах фраза — « Прощавай літо»…

Саме під таким гаслом  28 серпня цього року у м. Новоукраїнка та у с. Рівне Новоукраїнського району було проведено ігрову шоу — програму для дітей за сприяння та підтримки Новоукраїнської районної партійної організації АПУ та Юрія Миколайовича Крутька.

Веселі дитячі пісні та виступ танцювального колективу відкрив свято.

Змагання з шашок та шахів, конкурс малюнку на асфальті, цікаві розваги, музичні танцювальні ігри — все це чекало на гостей.

Близько 100 дітей у  м. Новоукраїнка та 60 — в с. Рівне брали участь у проведенні святкування.

Діти дошкільного віку  отримали кольорові кульки та  безкоштовно гралися на  ігрових  атракціонах в приміщенні розважального центру «Мобі — Хобі» (лазанки, батут та інш.). Старші – азартно  змагалися  разом з веселими  аніматорами.

За активну участь у конкурсах та музичних розвагах дітлахи отримали призи та подарунки .

Жоден з дітей не залишився поза увагою – всіх пригощали солодкою ватою, попкорном  та морозивом.

Задоволені обличчя малюків, сміх і радісні посмішки є свідченням того, що захід був вдалим і доречним саме на передодні навчального року.

12

Июн 2018

Час зростати – так вирішили в Новоукраїнці!

Posted by / in Portfolio Filterable 3, Новости, Новоукраїнський район /

Слова лідера Аграрної партії України Віталія Скоцика: «Час рости!», — після ХІІІ з’їзду партії в Новоукраїнському районі зрозуміли буквально. За півроку районна партійна організація зросла із 7-ми первинних організацій до 40.

Після раптової смерті відомої в області особистості, Заслуженого працівника харчової промисловості Володимира Гулавського прапор партійного будівництва підхопила Тамара Дорошенко, яку знають в Новоукраїнському районі, як цілеспрямованого, досвідченого і авторитетного керівника, ветерана органів місцевого самоврядування. Саме її одноголосно обрали головою Новоукраїнської районної партійної організації 34 делегати конференції, яка відбулась 12 червня 2018 року.

В роботі конференції взяли участь голова обласної партійної організації Сергій Таровик та його перший заступник Юрій Крутько, які привітали Тамару Борисівну та її колег – однодумців із новообраного виконкому та контрольно-ревізійної комісії, побажали всім присутнім гарних здобутків. Зокрема, Сергій Таровик відзначив, що в Новоукраїнському районі, як і належить батьківщині видатного земляка Олександра Васильовича Гіталова, організувалась професійна, дисциплінована команда однодумців, яка здатна досягнути великих успіхів. «Тож вперед до перемоги», — завершив свої побажання Сергій Таровик.

18

Ноя 2017

Вітання з Днем працівника сільського господарства!

Posted by / in Portfolio Filterable 3, Бобринецький район, Добровеличківський район, Долинський район, Кіровоград, Компаніївський район, Маловисківський район, Новоархангельський район, Новости, Новоукраїнський район, Олександрійський район, Ульяновський район /

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас з Днем працівника сільського господарства!

Ваші працьовиті руки, природна мудрість, невсипуща працездатність, багатий досвід живлять сьогодні українську ниву. Лише завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної Кіровоградщини та піднесення добробуту всього українського народу.

Хай обходять вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

З  повагою

Голова Кіровоградської обласної партійної
організації Аграрної партії України
Сергій Таровик

Please select the social network you want to share this page with: