Новоукраїнський район

Hello world! Please change me in Site Preferences -> This Category/Section -> Lower Description Bar

16

Ноя 2018

Привітання до Дня працівника сільського господарства

Posted by / in Portfolio Filterable 3, Благовіщенський район, Бобринецький район, Добровеличківський район, Долинський район, Кіровоград, Компаніївський район, Маловисківський район, Новгородківський район, Новоархангельський район, Новости, Новоукраїнський район, Олександрійський район /

Шановні друзі, колеги, однодумці!

Від щирого серця прийміть привітання з нагоди нашого професійного свята – Дня працівника сільського господарства. Це свято – визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу.

З давніх — давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних сільськогосподарських традицій . Завдяки «золотим рукам» трударя, досвідченості і мудрості аграріїв живе і колоситься наша українська нива.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші поля, хай втілюються в життя ваші найсміливіші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо та розквіт нашої держави та піднесення добробуту кожного українця. Хай нарешті прийде мир на нашу землю.

Зичу вам всім прихильної долі, високих здобутків, невичерпної енергії,професійної вдачі.

З повагою,

Голова Кіровоградської обласної партійної
організації Аграрної партії України
Сергій Таровик

Please select the social network you want to share this page with:

29

Авг 2018

Прощавай літо — свято для дітей в Новоукраїнці

Posted by / in Portfolio Filterable 3, Новости, Новоукраїнський район /

Останні літні дні… і у всіх на устах фраза — « Прощавай літо»…

Саме під таким гаслом  28 серпня цього року у м. Новоукраїнка та у с. Рівне Новоукраїнського району було проведено ігрову шоу — програму для дітей за сприяння та підтримки Новоукраїнської районної партійної організації АПУ та Юрія Миколайовича Крутька.

Веселі дитячі пісні та виступ танцювального колективу відкрив свято.

Змагання з шашок та шахів, конкурс малюнку на асфальті, цікаві розваги, музичні танцювальні ігри — все це чекало на гостей.

Близько 100 дітей у  м. Новоукраїнка та 60 — в с. Рівне брали участь у проведенні святкування.

Діти дошкільного віку  отримали кольорові кульки та  безкоштовно гралися на  ігрових  атракціонах в приміщенні розважального центру «Мобі — Хобі» (лазанки, батут та інш.). Старші – азартно  змагалися  разом з веселими  аніматорами.

За активну участь у конкурсах та музичних розвагах дітлахи отримали призи та подарунки .

Жоден з дітей не залишився поза увагою – всіх пригощали солодкою ватою, попкорном  та морозивом.

Задоволені обличчя малюків, сміх і радісні посмішки є свідченням того, що захід був вдалим і доречним саме на передодні навчального року.

12

Июн 2018

Час зростати – так вирішили в Новоукраїнці!

Posted by / in Portfolio Filterable 3, Новости, Новоукраїнський район /

Слова лідера Аграрної партії України Віталія Скоцика: «Час рости!», — після ХІІІ з’їзду партії в Новоукраїнському районі зрозуміли буквально. За півроку районна партійна організація зросла із 7-ми первинних організацій до 40.

Після раптової смерті відомої в області особистості, Заслуженого працівника харчової промисловості Володимира Гулавського прапор партійного будівництва підхопила Тамара Дорошенко, яку знають в Новоукраїнському районі, як цілеспрямованого, досвідченого і авторитетного керівника, ветерана органів місцевого самоврядування. Саме її одноголосно обрали головою Новоукраїнської районної партійної організації 34 делегати конференції, яка відбулась 12 червня 2018 року.

В роботі конференції взяли участь голова обласної партійної організації Сергій Таровик та його перший заступник Юрій Крутько, які привітали Тамару Борисівну та її колег – однодумців із новообраного виконкому та контрольно-ревізійної комісії, побажали всім присутнім гарних здобутків. Зокрема, Сергій Таровик відзначив, що в Новоукраїнському районі, як і належить батьківщині видатного земляка Олександра Васильовича Гіталова, організувалась професійна, дисциплінована команда однодумців, яка здатна досягнути великих успіхів. «Тож вперед до перемоги», — завершив свої побажання Сергій Таровик.