Олександрійський район

Hello world! Please change me in Site Preferences -> This Category/Section -> Lower Description Bar

Вітання з Днем працівника сільського господарства!

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас з Днем працівника сільського господарства!

Ваші працьовиті руки, природна мудрість, невсипуща працездатність, багатий досвід живлять сьогодні українську ниву. Лише завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної Кіровоградщини та піднесення добробуту всього українського народу.

Хай обходять вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

З  повагою

Голова Кіровоградської обласної партійної
організації Аграрної партії України
Сергій Таровик

Please select the social network you want to share this page with:

Робочий візит Сергія Таровика до Олександрії

01 червня 2017р. голова Кіровоградської обласної партійної організації Аграрної партії України Сергій Таровик побував з робочою поїздкою в місті обласного підпорядкування Олександрії.

В міжнародний день захисту дітей спільно з головою Олександрійської міської партійної організації Людмилою Волошиною нагородили переможницю обласного конкурсу дитячого малюнка Єлизавету Шевченко, яка створила дивовижний малюнок на тему: «Україна – моя земля», дипломом та премією за здобуте перше місце серед представлених 258-ми робіт.

Вражає те, що 16-річна дівчина має такі філософські переконання, що землю потрібно оберігати з покоління в покоління.

Було цікаво, як до цієї ж теми відносяться дорослі Олександрійці, жителі міста та району. Сергій Петрович ознайомився з роботою агітаційної палатки міської партійної організації по збору підписів проти поспішного продажу землі в нинішніх економічних умовах.

Актив Олександрійської міської організації, хоч і не великий, але в міру своїх можливостей, проводить організаційну роботу по опитуванню. За останні два дні зібрано понад тисячу підписів Олександрійців проти продажу землі.

Користуючись нагодою Сергій Таровик також побував у Знамянському школі–ліцеї де передав грамоту та грошову премію для учениці Юлії Помиляйко.

DSC05982 DSC05986
DSC05994 DSC05989
DSC05997 DSC06002
DSC06011 DSC06012

Вітання зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України!

Дорогі земляки!

Приходить світле та радісне свято – Покрова Пресвятої Богородиці. Це свято уособлює для багатьох поколінь українців силу і міць Української держави, любов і відданість своїй країні, здатність піклуватися і захищати свою Батьківщину!

Щиро бажаю Вам мирного неба та родинного благополуччя, успіхів у всіх Ваших справах та починаннях, здійснення планів і виконання поставлених завдань, міцного та надійного тилу! І нехай кожен день несе Вам тільки радість.

Бажаю міцного здоров’я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди! Щиросердно зичу всім щастя, здоров’я, наснаги у відродженні кращих національних традицій.

З повагою

Голова Кіровоградської обласної партійної
організації Аграрної партії України
Сергій Таровик

Please select the social network you want to share this page with: