ЗАГАЛЬНI НОВИНИ

The most innovative designers consciously reject the standard option box and cultivate an appetite for thinking wrong.

Олег Винник підтримав Аграрну партію

Відомий український співак Олег Винник підтримує і віддає свій голос Аграрній партії України. Про це Олег Винник заявив в ефірі телеканалу ZIK.

«Я підтримую Аграрну партію, тому що мені близька її ідеологія. Я виходець з села. І я пишаюся цим. Якби я не був із села, якби я так тяжко не працював, як працюють люди на селі, я не досягнув би таких висот і не збирав сьогодні стадіони. Мені хочеться, щоб наша сільська молодь не їхала в Європу, а навпаки, наше село стало європейським», — зазначив співак.

Олег Винник разом з лідером виборчого списку Михайлом Поплавським розпочинають тур регіонами України на підтримку Аграрної партії. Перша зустріч з виборцями відбудеться 4 липня у місті Фастів Київської області.

Слідкуйте за новинами на нашому сайті.

65791616_460797821153261_604840032179585024_n-1

Привітання з Днем Конституції

Шановні земляки!

Щиро вітаю Вас із визначним державним святом — Днем Конституції України. Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров’я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Зі святом вас, дорогі друзі! З Днем Конституції України!

Голова Кіровоградської обласної партійної
організації Аграрної партії України
Сергій Таровик

 

Please select the social network you want to share this page with:

Михайло Поплавський очолив виборчий список Аграрної партії

На XXI позачерговому З’їзді Аграрна партія України представила список кандидатів на вибори у Верховну Раду.

Виборчий список Аграрної партії очолив ректор Київського національного університету культури і мистецтв Михайло Поплавський.

Другий номер у списку Аграрної партії – Лілія Бортич, член Політради Аграрної партії України.

Третім став Денис Марчук, заступник голови Всеукраїнської Аграрної Ради.

Четверте місце посіла голова Молодіжного крила Аграрної партії, журналістка за фахом Анна Мадей.

На п’ятому місці – український політик Володимир Шушкевич.

Також десятку представляють:

— Сергій Гайдай, заступник голови Аграрної партії України, голова Чернігівської обласної організації Аграрної партії України;

— Наталія Вєровчук, магістр права, засновник фермерського господарства у Херсонській області;

— Сергій Іващук, голова Хмельницької обласної організації Аграрної партії України;

— Олег Ніколенко, голова Запорізької обласної організації Аграрної партії України;

— Олександр Луцький, громадський діяч, експерт з питань земельної реформи, член політради Аграрної партії України.

Далі до списку увійшли:

— Сергій Таровик, голова Кіровоградської обласної організації Аграрної партії України;

— Володимир Федоренко, заступник голови Аграрної партії України, голова Житомирської обласної організації Аграрної партії України;

— Олег Корбан, заступник голови Аграрної партії України, голова Київської обласної організації Аграрної партії України;

— Алім Міщук, заступник голови Аграрної партії України;

— Андрій Сельський, кадидат фізико-математичних наук, доцент, приватний підприємець;

— Олександр Паливода, директор департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації, член Аграрної партії України;

— Арсен Дідур, заступник голови Чернігівської обласної ради, депутат Чернігівської обласної ради від Аграрної партії України;

— Ігор Волошенюк, голова Волинської обласної організації Аграрної партії України;

— Сергій Карпенко, голова Сумської обласної організації Аграрної партії України;

— Віктор Салюта, голова Київської міської організації Аграрної партії України.

Усього було представлено 179 кандидатів.

Please select the social network you want to share this page with:

Аграрна партія йде до Верховної Ради перемагати

Сьогодні, 05 червня 2019 року, відбулася позачергова конференція Кіровоградської обласної організації Аграрної партії України під головуванням голови КОПО АПУ Сергія Таровика, який наголосив, що виборча кампанія в Україні з дострокового обрання парламенту триватиме недовго, Аграрна партія повинна у терміновому порядку сформувати партійні списки та визначитися із кандидатами у депутати в одномандатних округах.

Учасники конференції висловили своє бачення та надали конкретні пропозиції щодо організації штабів та ведення агітаційної роботи серед виборців для забезпечення переможної ходи партії до майбутнього парламенту.

Учасники зібрання одностайно підтримали пропозиції по висуненню кандидатів у народні депутати в одномандатних виборчих округах та у багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі від Кіровоградської обласної партійної організації АПУ та висловили сподівання, що незважаючи на дуже стислі терміни кампанії та серйозних конкурентів на округах, представники Аграрної партії мають всі можливості прийти до фінішу переможцями.

Аграрна партія України братиме участь у дострокових парламентських виборах

Аграрна партія України братиме участь у дострокових парламентських виборах. У встановлений законом термін партія проведе З’їзд та висуне своїх кандидатів.

Партія братиме участь у загальноукраїнських виборах вперше.

Незважаючи на короткий термін кампанії, партія переконана в подоланні бар’єру.

Аграрна партія має чи не найбільш розгалужену і потужну мережу низових організацій. Це підтверджується стабільно високими результатами партії на місцевих виборах. Понад 5 тисяч депутатів місцевих рад обрані від Аграрної партії. Партія налічує 80 тисяч активістів і волонтерів.

Аграрна партія України має намір представляти інтереси всіх українців, які проживають у селах та невеликих містах, а також усіх українців, чиє життя безпосередньо пов’язане з українським селом. Наші виборці — мешканці сіл та невеликих міст; українці, чиї батьки й родичі живуть у селах; це вихідці із сільської місцевості; це українці, чия трудова і бізнесова діяльність пов’язана з агарною сферою.

Свою місію в парламенті та уряді Аграрна партія вбачає у поверненні мудрості, хазяйновитості та інших традицій українського народу до центральних органів влади.

Аграрна партія повністю відповідає запиту українського суспільства на оновлення політичної еліти. Партія вестиме до парламенту й до уряду команду професійних управлінців і політиків, які вже завоювали довіру людей завдяки ефективному представництву їх інтересів, а також завдяки внеску у розвиток місцевих громад як депутати місцевих рад та керівники органів самоврядування.

Уже у складі нового парламенту Аграрна партія вестиме переговори про формування більшості, передусім, з партією «Слуга народу».

Найближчим часом партія повідомить ім’я керівника виборчого штабу.

За матеріалами сайту АПУ