ЗАГАЛЬНI НОВИНИ

The most innovative designers consciously reject the standard option box and cultivate an appetite for thinking wrong.

Михайло Поплавський очолив виборчий список Аграрної партії

На XXI позачерговому З’їзді Аграрна партія України представила список кандидатів на вибори у Верховну Раду.

Виборчий список Аграрної партії очолив ректор Київського національного університету культури і мистецтв Михайло Поплавський.

Другий номер у списку Аграрної партії – Лілія Бортич, член Політради Аграрної партії України.

Третім став Денис Марчук, заступник голови Всеукраїнської Аграрної Ради.

Четверте місце посіла голова Молодіжного крила Аграрної партії, журналістка за фахом Анна Мадей.

На п’ятому місці – український політик Володимир Шушкевич.

Також десятку представляють:

— Сергій Гайдай, заступник голови Аграрної партії України, голова Чернігівської обласної організації Аграрної партії України;

— Наталія Вєровчук, магістр права, засновник фермерського господарства у Херсонській області;

— Сергій Іващук, голова Хмельницької обласної організації Аграрної партії України;

— Олег Ніколенко, голова Запорізької обласної організації Аграрної партії України;

— Олександр Луцький, громадський діяч, експерт з питань земельної реформи, член політради Аграрної партії України.

Далі до списку увійшли:

— Сергій Таровик, голова Кіровоградської обласної організації Аграрної партії України;

— Володимир Федоренко, заступник голови Аграрної партії України, голова Житомирської обласної організації Аграрної партії України;

— Олег Корбан, заступник голови Аграрної партії України, голова Київської обласної організації Аграрної партії України;

— Алім Міщук, заступник голови Аграрної партії України;

— Андрій Сельський, кадидат фізико-математичних наук, доцент, приватний підприємець;

— Олександр Паливода, директор департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації, член Аграрної партії України;

— Арсен Дідур, заступник голови Чернігівської обласної ради, депутат Чернігівської обласної ради від Аграрної партії України;

— Ігор Волошенюк, голова Волинської обласної організації Аграрної партії України;

— Сергій Карпенко, голова Сумської обласної організації Аграрної партії України;

— Віктор Салюта, голова Київської міської організації Аграрної партії України.

Усього було представлено 179 кандидатів.

Please select the social network you want to share this page with:

Аграрна партія йде до Верховної Ради перемагати

Сьогодні, 05 червня 2019 року, відбулася позачергова конференція Кіровоградської обласної організації Аграрної партії України під головуванням голови КОПО АПУ Сергія Таровика, який наголосив, що виборча кампанія в Україні з дострокового обрання парламенту триватиме недовго, Аграрна партія повинна у терміновому порядку сформувати партійні списки та визначитися із кандидатами у депутати в одномандатних округах.

Учасники конференції висловили своє бачення та надали конкретні пропозиції щодо організації штабів та ведення агітаційної роботи серед виборців для забезпечення переможної ходи партії до майбутнього парламенту.

Учасники зібрання одностайно підтримали пропозиції по висуненню кандидатів у народні депутати в одномандатних виборчих округах та у багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі від Кіровоградської обласної партійної організації АПУ та висловили сподівання, що незважаючи на дуже стислі терміни кампанії та серйозних конкурентів на округах, представники Аграрної партії мають всі можливості прийти до фінішу переможцями.

Аграрна партія України братиме участь у дострокових парламентських виборах

Аграрна партія України братиме участь у дострокових парламентських виборах. У встановлений законом термін партія проведе З’їзд та висуне своїх кандидатів.

Партія братиме участь у загальноукраїнських виборах вперше.

Незважаючи на короткий термін кампанії, партія переконана в подоланні бар’єру.

Аграрна партія має чи не найбільш розгалужену і потужну мережу низових організацій. Це підтверджується стабільно високими результатами партії на місцевих виборах. Понад 5 тисяч депутатів місцевих рад обрані від Аграрної партії. Партія налічує 80 тисяч активістів і волонтерів.

Аграрна партія України має намір представляти інтереси всіх українців, які проживають у селах та невеликих містах, а також усіх українців, чиє життя безпосередньо пов’язане з українським селом. Наші виборці — мешканці сіл та невеликих міст; українці, чиї батьки й родичі живуть у селах; це вихідці із сільської місцевості; це українці, чия трудова і бізнесова діяльність пов’язана з агарною сферою.

Свою місію в парламенті та уряді Аграрна партія вбачає у поверненні мудрості, хазяйновитості та інших традицій українського народу до центральних органів влади.

Аграрна партія повністю відповідає запиту українського суспільства на оновлення політичної еліти. Партія вестиме до парламенту й до уряду команду професійних управлінців і політиків, які вже завоювали довіру людей завдяки ефективному представництву їх інтересів, а також завдяки внеску у розвиток місцевих громад як депутати місцевих рад та керівники органів самоврядування.

Уже у складі нового парламенту Аграрна партія вестиме переговори про формування більшості, передусім, з партією «Слуга народу».

Найближчим часом партія повідомить ім’я керівника виборчого штабу.

За матеріалами сайту АПУ

На цих парламентських виборах у нових політичних сил є всі шанси без сорому увірватися в Раду

Перемога Зеленського на президентських виборах обумовлена не так підтримкою кандидата, як запитом громадськості на нові обличчя і втомою від чинних еліт. До того ж, згідно з опитуванням Соціологічної групи «Рейтинг», майже половина виборців має намір шукати альтернативу серед нових політичних сил на голосуванні 2019 року. Тому на цих парламентських виборах у нових політичних сил є всі шанси без сорому увірватися у ВРУ, перевернувши догори дриґом звичайне розстановлення сил.Особливість цих виборів у тому, що інвесторів більше, ніж реальних претендентів на проходження бар’єра. «Самопоміч», Радикальна партія і «Народний фронт» – на межі вильоту з парламенту. «Слуга народу» на біржі торгівлі мандатами відсутня.

Часу для виходу на політичний ринок зовсім нових партій дострокова виборча кампанія не залишає. І олігархам потрібно зробити нову ставку.

У яких нових партій є потенціал, кошти, досвід і людські ресурси для входження до нової Ради?

Конкуренція має бути запеклою, тому визначальною умовою успіху стане використання усіх методів передвиборчих перегонів. Серед них значне місце посідають два фактори, які і штовхають партійних лідерів на угоду з олігархами, – володіння фінансовими ресурсами і доступ до телеканалів.

Значну роль відіграють наявність сильних мажоритарників і дієздатних низових організацій. Заряджені на результат кандидати на місцях здатні піднімати рейтинг партії. Цьому також сприяє розгорнута і навчена мережа низових партійних організацій.

Вирішальну роль у цьому році відіграє низький антирейтинг партійного лідера і самої партії. Цей ресурс за гроші не купиш і володіють ним великою мірою лише нові партії, яких раніше в парламенті не було. У старих осіб є шанс пройти в Раду, якщо вони поведуть за собою нових політиків із позитивним балансом довіри.

Безумовно, за мірками нового політичного проекту президентська партія «Слуга народу» одержить високий показник на парламентських виборах. Але не варто поспішати ставити знак «дорівнює» між результатами Зеленського на виборах і рейтингом його партії. По суті, половина голосів за Зеленського означала не підтримку кандидата, а позицію «проти всіх». Але на парламентських виборах цей мотив уже не спрацює. Однак зараз соціологи прогнозують «Слузі народу» 43,8% на липневих виборах.

Особисті політичні проекти просуватимуть і колишні союзники Порошенка, що в його партію, імовірно, не потраплять. Серед них уже оголошено партію Гройсмана, об’єднання мерів під патронатом Труханова і Кернеса та ймовірний оновлений «Народний фронт».

Партія УДАР зовсім не нова для українського виборця, але незабаром її можуть презентувати в оновленому і вельми привабливому вигляді. Мер Києва планує це зробити через залучення до команди успішних мерів, яких теж надихнув приклад Гройсмана та Садового і які прагнуть потрапити у велику політику. Мета такого поповнення команди – створення партійного образу «господарників» і досвідчених управлінців. Запитання тільки в тому, захочуть авторитетні лідери думок в особі міських мерів іти в Раду під патронатом Кличка чи ж вважатимуть кращим приєднатися до перспективніших проектів. Але поки що рейтинг Кличка навіть не переступив позначку 1%.

Незважаючи на те, що вибори вже на носі, про партію Гройсмана ми знаємо лише її назву. «Українська стратегія», найімовірніше, також намагатиметься зайняти нішу професіоналів і людей справи. Але часу на розгортання партії Гройсмана залишається украй мало. До того ж його рейтинг на рівні 0,9%.

«Громадянська позиція» – партія не нова. Але, незважаючи на свою давню участь у виборах, на відміну від своїх партій-ровесниць, має низький антирейтинг. Фактично майже незаплямована репутація – єдина сильна сторона партії, яку зміг донести громадськості її технологічний штаб.

Єдиний вихід для партії Гриценка подолати п’ятивідсотковий бар’єр – створити технологічний штаб (уперше), залучити порівняно чистий фінансовий ресурс у партійну касу, залучити у свою команду нових людей, які створять баланс досвіду і молодості. І продовжити просування через ідею чесності, яка дала змогу Гриценку посісти п’яте місце в президентських перегонах. А поки рейтинг «Громадянської позиції» – 4,3%.

Справжньою сенсацією і відкриттям президентських виборів став Ігор Смешко, який без значних фінансових витрат і підтримки телевізійних каналів зміг набрати понад мільйон голосів українців. І тепер зі своєю партією «Сила і честь» посідає п’яте місце в соцопитуваннях із рейтингом 5,1%. Значну роль у просуванні Смешка відіграв Гордон, який підтримує його таємничий образ людини із силових структур, «яка зможе все змінити». Чи зможе Смешко повторити цей результат на парламентських виборах? Поки рейтинги в нього і в партії Гриценка однакові.

Святослав Вакарчук оголосив про своє рішення йти на парламентські вибори зі своєю політичною силою. Багато хто сприймає його партію рівною альтернативою «Слузі народу». До того ж після обрання Зеленського запит суспільства може зосередитися радше на досвідчених управлінцях і політиках, ніж на народних улюбленцях. Хоча вже через тиждень після заяви про участь Вакарчука у парламентських виборах рейтинг його партії «Голос» становить майже 4,6%, за проходження бар’єра лідеру ОЕ ще доведеться поборотися.

Канали Пінчука лояльні до відомого співака і відкриті для його просування, і це може позитивно вплинути на кінцевий результат Вакарчука.

Високі шанси не тільки пройти в парламент, але і відіграти одну з головних ролей у новій владі має Аграрна партія. Вона вперше бере участь у загальнонаціональних виборах, але за соцопитуваннями партія уже обганяє давно відомі нам партії. Для сільських жителів Аграрна партія може стати органічним доповненням популярної, але позбавленої досвіду команди Зе.

На місцевих виборах Аграрна партія одержала п’ятий результат по країні. А на всіх хвилях виборів в ОТГ впродовж останніх трьох років стабільно входить у трійку лідерів. 5 тис. членів Аграрної партії стали депутатами місцевих рад. За цими показниками політична сила є на третьому місці серед інших великих партій, поступаючись лише БПП і «Батьківщині».

Аграрна партія має сильну низову організацію. Підприємці та аграрні бізнесмени, які брали участь у виборах ОТГ, є сильними місцевими політиками, а разом – вони потужна політична сила. Саме вони на своїх округах змогли добитися високих результатів навіть без загальнонаціональної реклами Аграрної партії.

Центральна Україна досі не мала свого представника в парламенті. Аграрна партія, яка асоціюється із консервативними цінностями і селянською мудрістю, може стати першою і єдиною політичною силою, яка представляє інтереси центру.

Зараз рейтинг Аграрної партії служба «Рейтинг» уже оцінює  на рівні 1,4%, хоча партія толком ще не почала кампанію. Але головним орієнтиром їхнього парламентського результату стануть червневі вибори в ОТГ. Потенціал зростання у неї ледь не найбільший з усіх конкурентів.

Отже, у новому парламенті ми можемо побачити відразу п’ять нових учасників. Нова коаліція може складатися з нових осіб і партій.

За матеріалами сайту «ГОРДОН» 

ЦВК включила Аграрну партію України до списку учасників місцевих виборів

Центральна виборча комісія офіційно включила Аграрну партію України у список політичних партій, які братимуть участь у всіх місцевих виборах, призначених на 30 червня 2019 року.

Відповідне рішення ЦВК прийняла 25 травня.

Ознайомитись з усім списком можна за посиланням.

Нагадаємо, Аграрна партія України братиме участь у виборах в об’єднаних територіальних громадах, які відбудуться 30 червня. Таке рішення було прийнято на ХХ позачерговому З’їзді партії.

Згідно з рішенням позачергово З’їзду керівними органами партії було створено тимчасовий виборчий штаб, який очолив голова Запорізької регіональної організації Аграрної партії України Олег Ніколенко.

За матеріалами сайту Аграрної партії України

Please select the social network you want to share this page with: