Ульяновський район

Hello world! Please change me in Site Preferences -> This Category/Section -> Lower Description Bar

Вітання з Днем працівника сільського господарства!

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас з Днем працівника сільського господарства!

Ваші працьовиті руки, природна мудрість, невсипуща працездатність, багатий досвід живлять сьогодні українську ниву. Лише завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної Кіровоградщини та піднесення добробуту всього українського народу.

Хай обходять вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

З  повагою

Голова Кіровоградської обласної партійної
організації Аграрної партії України
Сергій Таровик

Please select the social network you want to share this page with:

Вітання зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України!

Дорогі земляки!

Приходить світле та радісне свято – Покрова Пресвятої Богородиці. Це свято уособлює для багатьох поколінь українців силу і міць Української держави, любов і відданість своїй країні, здатність піклуватися і захищати свою Батьківщину!

Щиро бажаю Вам мирного неба та родинного благополуччя, успіхів у всіх Ваших справах та починаннях, здійснення планів і виконання поставлених завдань, міцного та надійного тилу! І нехай кожен день несе Вам тільки радість.

Бажаю міцного здоров’я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди! Щиросердно зичу всім щастя, здоров’я, наснаги у відродженні кращих національних традицій.

З повагою

Голова Кіровоградської обласної партійної
організації Аграрної партії України
Сергій Таровик

Please select the social network you want to share this page with:

Аграрна партія провела 5-й міжобласний турнір з гандболу, пам’яті І. С. Струтинського.

28 травня 2016 ролку в м. Ульяновка був проведений 5-й міжобласний турнір з гандболу, пам’яті Івана Семеновича Струтинського, вчителя фізкультури, засновника гандболу в Ульяновському районі. В змаганнях взяли участь 8 команд вихованців ДЮСШ з трьох областей: Кіровоградської, Миколаївської та Одеської, загалом більше 120-ти учасників. Змагання були організовані за підтримки Ульяновського осередку Аграрної партії та доньки Струтинського І.С. – Галини Іванівни Кузьменко (Струтинської). В результаті напруженої боротьби, перше місце в старшій віковій групі вибороли гандболісти Ульяновської ДЮСШ (тренер Каганюк П.П.), в молодшій віковій групі першість здобула команда юних спортсменів з смт.Доманівка Миколаївської області. Основний результат змагань – це здорове суперництво та піднесений настрій у всіх учасників змагань.

IMG_2684

IMG_2663

IMG_2703

IMG_2680IMG_2866

IMG_2665